To co S na WiG20 pakować, zawsze z 200 pkt będzie, ale zgadzam się, co do spadków u nas. Bardziej obawiam się zawieszenia GPW, dzisiaj coś przebakiwal w artykule prezes, że nie wyklucza zawieszenia notowań. To byłaby lipa. Sądzisz, że na 1250 pkt się zatrzymać? Twarde dno jest na 1000 i niżej. Na 1250 to widziałem knot z 2009 i tam się zatrzymał. Orlen wziąłem, bo tankować trzeba, sklepy też mają 24 H i teraz produkują na masową skalę środki do dezynfekcji rąk. Stąd stwierdziłem, że mogą na tym nieźle zarobić. I cicho się zrobiło, pajac Sasin już nic nie gada o przejęciu lotosu czy energii. Ale kto wie. C/wk tauronu to po dzisiejszej sesji 0,1 toż to bankrut podręcznikowo. Wers a dalej trzymasz S-ki na SP500 i DAX ?