Sytuacja na rynku jest fatalna, wszystko leci co pogłębia tylko spadki na VAR. Problemem jest to ze najbliższy raport nie zapowiada się tak dobrze żeby po zmianie sentymentów spółka mogła przyciągnąć większą liczbę nowych inwestorów. Tutaj dużo obrotu stworzą ludzie uśredniający straty. Wszystko tak spada ze na rynku tworzy się sytuacje gdzie będzie można ładnie dokupić bardzo dużo dobrych i nisko wycenianych spółek, i tam najpierw pojawią się większe pieniądze.