Reznor, ja wczoraj rano pozbyłem się bardzo dużej części akcji - głównie Columubsa - brałem po 4 zł. Kumuluję gotówkę, gram na FX i czekam. Uważam, że za wcześnie ruszyliśmy z zakupami. Orlen nieźle dał w palnik :(. Nie wiem gdzie będzie Tauron jak WIG20 spadnie na 1250. Trump prawdopodobnie wyciągnie amerykańców jeszcze niejedną obniżką, ale dla GPW to ja pomocy znikąd nie widzę.