Tutaj pan S ma dużo racji że rodzinka i wszyscy co siedzą blisko już dawno by wykupiła akcje a jednak tego nie robią nasuwa się pytanie dlaczego nikt nie kupił , było info że jacyś inwestorzy kupili po 0,60zł dlaczego dotej pory żaden nie ujawnił się z pakietem przecież już dwano by usrednił niżej swoje zakupy i jakby się któryś ujawnił to i kurs by byłby na wyższych poziomach . Według mnie czuć padlinę bo po takich infach kurs dawno byłby w okolicach 1,5zł