Jak was czytam to mi zajady pękają. Podniecacie się jak małolaty. Przyczyny są trzy: słaby rynek, PMI oraz Agroton. Słaby rynek- nie mamy wpływu. PMI -jeden koleś wyszedł żeby go kupić a paru innych popuściło ze strachu. Agroton-drugi koleś wyszedł żeby go kupić ale ten będzie ryczał bo jutro zacznie się pogłębianie spadków.Agroton to zwłoki a taka podbita jak dziś musi być zrobiona bo naraz nie są w stanie wyjść wszyscy grubi ,a waląć widły za widłami podbitę robi się stosunkowo niższym kosztem.
Na Depie fundamentalnie nic się nie zmieniło na niekorzyść i nie doszukiwać się teorii spiskowych.
Tak więc nie podniecać się chłopcy bo się jajka spocą :))))