ja też nie pękam:)
My już tu tyle jesteśmy Działka że luzik:)
Ukryte kupno też było ale dla mnie takie rzeczy nie mają znaczenia bo mnie obecny kurs nie przeraża a wręcz uważam że jest ok. Ja wiem że np ostatni wyskok na 55 groszy rozbudził apetyty i każdy czeka że info powinno dawać 50% zysku i obsuwa i tak naokrągło ale to już było za czytelne i etraz się zmieniło:) i jest szok:)