Ludzie wyluzujcie:)
Kasa ma być za około 2 miesiące a więc jeszcze jest czas, wiecie co tu można zrobić z kursem przez tydzien czasu? kosmos a Wy chceicie że teraz kupiliście to niech teraz rośnie. To urośnie jak się nie będziecie spodziewać. Na giełdzie cierpliwość to cnota