To ,ze paru sprzedalo i poszlo kupic PMI wedlug ich mniemania w dolku nie oznacza,ze sie cos zmienilo jesli chodzi o Depend. Tu wciaz cala masa ludzi nie wierzy w kredyt. Zeby nie wiem jak im napisali i przekazali oni wiedza swoje. Ja dokupilem sobie dzis dyszke i czekam cierpliwie. Tu jest baza do wzrostow. Na kredycie 200 mln usd zarabia sie troche wiecej niz nawet na zweryfikowanym i podwyzszonym zysku PMI. Jesli jednak ktos uwaza inaczej nie zamierzam polemizowac, kazdy jest kowalem wlsanego losu.