Swoja drogą patrząc na roczny wykres, trudno się wyzbyć wrażenia że trzeci raz jest wyskok do góry i później równia pochyła - tak od stycznia 2013. Nie mam pojęcia jak to interpretować bo to spółka zapomniana przez Boga i całą resztę - wykluczam wciskanie akcji leszczom. Kto miał tu kupić to kupił na wyższych poziomach i teraz przeklina ten dzień.