nie obserwuję wszystkich wątków spółek, ale Protektor ma chyba najbardziej malkontentną grupę obserwatorów. Co by Protektor nie zrobił to jest źle:)
- nie sprzedawali nieruchomości - źle - bo nie sprzedali a obiecali, nie ma kupca, pewnie oszukają,
- sprzedali nieruchomość - źle - bo powinni za takie cuda wziąć 20 mln, bo oszukali, bo kupiec się nie podoba lub jego forma prawna,
- pozyskają inwestora - źle - bo taka super spółka a tanio, powinni dać ze 20 PLN za akcję, oszukali, bo kupiec się nie podoba albo jego forma prawna,
- nie pozyskają inwestora - źle - bo nikt nie chciał, pewnie chcieli oszukać itp itd
nikt nie mówi, że wyniki od początku roku się polepszają, spółka zwiększyła rentowność na każdym poziomie, nie ma długu, przychody zaczynają odbijać i są bezpośrednio skorelowane z nadchodzącym ożywieniem w gospodarkach