Byc moze warto byłoby zainteresowac sie tematem bliżej . Z drugiej jednak strony w RN sa przedstawiciele duzych inwestorów i mysle ze członkowie RN przed zatwierdzeniem tej transakcji dokladnie to sprawdzą i nie podłożą się , chociaż nigdy do konca nie mozna być niczego pewnym .