Widzę na forum polemikę jak w polskiej polityce. Dużo gadania i zrzucania winy jednych na drugich, a prawda jest taka że kto nie byłby u władzy nie działa na rzecz polskiego społeczeństwa. Zawsze jest lobby a to wschodu a to Niemiec a to unii. Na dodatek Ukraińcy jawnie nam grożą a my udajemy że deszcz pada.