Właśnie po to obniżono poziom Szkolnictwa wymazano historie aby rosły takie bez mózgi akty dla których historia pamięć poległych jest niczym ale za to słuchali tak zwanej Demokratycznej telewizji uśmiechałem się głosowali za sprzedawczykami tego kraju