Gospodarka to rozwalił Tuska za pierwszej kadencji a teraz ją tylko Dobija i zadłuża jeszcze bardziej kraju a w ogóle to nie ma nic wspólnego naprawdę liczyłeś na to że Polska która od paru miesięcy jest pomijana we wszystkich rozmowach ten cały Tuska jest traktowany jak piąte koło u wozu czyli zgodnie z tym co oni mówili że Lok ej to się nadaje do przenoszenia szampana i wieszania płaszcza trzeba być strasznie naiwnym jeżeli się liczyć że przy tym rządzie Polska miałaby tam cokolwiek do zrobienia to już jest wszystko podzielone między Niemców Francuzów i Brytyjczyków Siedzisz na giełdzie nie Widzisz czyich rękach już dawno są do tego olbrzymie gospodarstwo rolne przemysł i cała K ich tak zwana gospodarka przecież ci Ukraińcy biją się już nią swoje tylko interesy właścicieli tego całego bogactwa które tam było kiedyś