wszystkim odbije się czkawką ...rozwalić gospodarkę w imię pamięci o Wołyniu. Osobiście mam dosyć grzebania się w przeszłości , mam dosyć programów zbrojenia, rozbrojenia, to wszystko nadal prowadzi do tego aby bogaci byli jeszcze bogatsi a nie do równości . Jakiś jełop chce metale ziem rzadkich i dlatego będzie mordował i zniewalał ludzi. I takiemu przeważnie nie brakuje szampana i kawioru. Smutek....każda odmienna opinia mile widziana, ale merytoryczna i bez wieszania psów.Pozdrawiam i życzę dobrego tygodnia, miesiąca, roku, ...