wszystko sie zgadza tylko po co oni to zbieraja? ano po to zeby w konco duzo zarobic a zeby zarobic musza pomopowac kurs, kwestia czasu i pompka sie zacznie,Calatrawa tez bedzie chciala miec dobre wyniki a majac duzo akcji Pcguarda po duzo wyzszej cenie zwieksza wartosc jej samej.Mozecie sie smiac ale dla mnie 10 zl pod koniec roku to bedzie minimum.