Imagis jak powtorzy zysk z 2010 -to da 10ml dla Pcguarda pc zarobi moze ze 2 ml mts i Divicon (35%pcguard) 3,5 mln RAZEM 15.5 MLN ZYSKU CZYLI PONAD 1000% WIECEJ NIZ W 2010.oczywiscie akcji bedzie wiecej okolo 45 mln- WYCHODZI MI PRZY TYCH SAMYCH WSKAZNIKACH C/Z 24 - CENA ZA AKCJE 8 ZŁ -oczywiscie to wszystko na szybko liczone i w zaokrągleniu moze jeszcze czegos nie wiem ,ale wiem jedno taniej juz niebedzie prognoze zysku podadza to bedzie conajmniej 150% up i radze miec te akcje zeby sie zalapac .Ps (Pan Patrowicz o tym wiedzial i dlatego nie sprzedal nizej niz 5,50 -Pan Narkiewicz tez wiedzial ze bedzie wiecej dlatego zaplacil za akcje 5.50 bo wie ze zarobi amen) A LESZCZE JAK LESZCZE JAK WZROSNIE ZE 2 X PO 25 % BEDĄ DOPIERO ŁYKAC TERAZ ZA DROGO HEHE.