Rynek już nie jest taki sam. Wiele się zmieniło od tamtej pory. Filozofia Hegla raczej
nie przekłada się w średnim terminie na rynki kapitałowe więc odnoszenie się do zupełnie innego otoczenia ekonomicznego z przeszłości i zaklinanie kursu może nie być słuszną strategią.
Jak słusznie zauważyłeś sama spółka także się bardzo zmieniła i mam nadzieję, że raporty kwartalne będą tego dowodzić. Sam już mam papier i trzymam przez ten rok bacznie obserwując poczynania Pana Prezesa vs jego obietnice.
Pozdrawiam.