Ale teraz "KOLESIE" przekładaja z kieszeni do kieszeni zaniżając kurs....
A LESZCZ stoi z rozdziawiona gębą nie wiedząc co robić...
Sam widząc te zwały, sądziłem iż JEST WIELKA STRATA w raporcie
i lepiej wiedzący wywala...
Raport super.
Ciekaw jestem reakcji w poniedziałek.
Czy jak GRUBAS POKARZE Z 10K, to mu zabiora,
czy UCIEKNA DO NORY!