30% papiera w posiadaniu GRUBASÓW.
W spółce zyski , a mają być większe.
Blokada na papiery nowoobejmowane.
Cena niższa niż 2 lata temu przed resplitem [było 3 gr, czyli 3 zł]
NieustajĄCA hossa NA GIEŁDACH, A TU MĘCZENIE.
Ale tak było na CALATRAVIE w okolicach 30 gr.
Migiem zrobiła skok 100%.
Frajerstwo niech oddaje.