Trzeba oddać resztę temu,
co zgarniał hurtem z ukrytego. [po 3,05 !]
Ale , tu można wstawić każdą cenę.
2,80, czy 2,50, i tak wszyscy siedza w norze,
czekając , co się wydarzy.
To PARÓWA robi z kursem , co chce...
Ciekawe tylko, iż nikt z WIELKICH [mają 30% akcji] , MU nie przeszkadza.
Nawet CALATRAVA patrzy na te zagrywki....., ! DZIWNE....