Dnia 2013-04-08 o godz. 22:06 ~pytam napisał(a):
> mam pytanie do poważnych, jaki scenariusz na jutro i
> następne dni?
Niestety bardzo w dol.
CEDC zostanie CEDC.PK lob CEDC.Q (decyzja nie zostala jeszcze podjeta) i akcje zostana przeniesione na OTCBB. A to Z A W S Z E odbija sie bardzo negatywnie. Negatywnie do pojedzynczych centow.