Skoro nie spadlo ponizej 18c, a obecnie hula po 19c, to mysle, ze w najblizszym czasie nalezy sie spodziewac oscylacji miedzy 18-25c... I jedyne co to mozna probowac wchodzic na min, wychodzic na max w tym przedziale. Szczerze watpie, zeby jutro byl kolejny dzien spadkow. Raczej nie. Choc nie wykluczone, ze nadejdzie kolejne info w ciagu paru tygodni, ktore pociagnie kurs o kolejne 50% w dol. do 10c.
Mozna probowac grac DT, miec ustawiony SL. Ale czy gra jest warta swieczki?... Jedno jest pewne. Szkoda tak dobrej spolki.