Dnia 2020-03-20 o godz. 16:02 ~Mat napisał(a):
> W mojej ocenie banki spadną jeszcze bardzo bo:
> > 1) Stopy w dół czyli mniejsze zyski
> > 2) Zyski w dół bo kredyty odroczone i rośnie koszt pieniądza
> > 3) Zyski w dół przez bankructwa i odpisy za nimi idące
> > 4) Nie będzie w PL jak USA zgody na ratowanie banków jak wpadną w tarapaty
> > 5) Po kryzysie banki nie będą silniejsze a tylko/aż co najwyżej przetrwają
to świeta prawda tylko jak taki pko bp chodzi po 20 to jak odbije do 27 -30 w ciegu tygodnia dwóch to ,da mega zysk i nie ważne że masz rację, ale taki goldman nie zrobi pąpki na lvc bo tu musi być zmudna robota a on na to nie ma czasu i płynność nie taka