Dnia 2020-03-20 o godz. 11:20 ~Expert napisał(a):
> Żeby była jasność, nie jestem maklerem, tylko inwestorem.
> Już przestałem odpowiadać trollowi pg, bo nie będę się zniżał do jego poziomu.
> Jak już pisałem wcześniej, krótkoterminowo wirus pomoże Livechat-owi. Ale w dłuższej perspektywie 30 zł jest jak najbardziej realne. Nie znam konkretnego dnia, ale znowu zobaczymy panikę na rynkach, tylko że o wiele większą niż dotychczas. Chwilowe wzrosty nie robią na mnie większego wrażenia.
Okay Ekspercie, mam podobne przemyślenia i czekam na te 30...pewnie zbierać jednak zaczne szybciej...
A PG raczej trolem nie jest, jęśli Ty nie jesteś maklerem:D
basta panowie! spółka dobra jak sądzę w ocenie każdego z nas, jedynie spory tyczą się obecnej ceny lub przyszłej ceny zakupu.