Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,10 zł , zmiana od tamtej pory: -4,32%

Re: jak tam Warren Buffett

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-20 o godz. 14:08 ~Bufet napisał(a):
> Jeśli o mnie Kolega PG pyta to ja jak mówiłem pare tygodni temu, sprzedałem wszystkie akcje w tym Livechata i jestem nadal na gotówce :)
>
> Livechata sprzedałem po ok. 47,50 zł i nie żałuję, teraz przyglądam się pod kątem zakupu dwóm gigantom bankowym PKO BP i Pekao SA, które są warte grosze i pewnie je kupię za jakiś czas, żeby za dwa - trzy lata sprzedać ze 100% zyskiem, ja zawsze kupuję dobre spółki na długi termin Livechata trzymałem prawie 3 lata, wcześniej m.in. PZU przez rok od kwoty 25 zł/akcja do prawie 40 zł :)
>
> Co do LVC to tak jak pisałem, dobre fundamenty, silny dolar i dobre produkty, które w przyszłości jak ludzkość upora się z wirusem na pewno spólce dadzą świetlaną przyszłośc, ponadto przypominam że sam tutaj pisałem na temat Livechata zawsze dobrze, ale ważne żeby nie zakochiwać się w posiadanych akacjach na całe życie, tylko na nich zarabiać spore pieniądze :)
> Ponadto w kryzysie który będzie za chwilę lepiej mieć w portfelu duże i silne spółki, przynajmniej wg mnie, ja pamiętam jeszcze kryzys z 2008 - 2009 roku i ile potem można było zarobić na przecenionych blue chipach.
>
> Pozdrawiam inwestorów :)
>

dla mnie Buffet to kolega ekspert i olaboga innych ników nie sparwdzam bo szkoda mi czasu i do nich nawiązywałem , dobrze sprzedałeś ok jak tylko uważam że spólka jest grana pod dane w kwietniiu ja tymczasem zastanawiałem się nad peko BP ale wybrałem ccc i już go nie mam i imoge czekać na lvc na 40 zanim dojdzie do 59 a potem mogę se kupić coś z wig 20 co ma mocne nogi na kryzys jak bedzie dobra cena , dla mnie póki $ silny na spadkach może dobierać lvc , więc jak se rośnie ciesze michę jak się zwala na dołkach mam otwarty worek a wydaje mi się że umiem dobrze kupić i sprzedać .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT -1,10% 41,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.