Dnia 2020-03-20 o godz. 14:08 ~Bufet napisał(a):
> Jeśli o mnie Kolega PG pyta to ja jak mówiłem pare tygodni temu, sprzedałem wszystkie akcje w tym Livechata i jestem nadal na gotówce :)
>
> Livechata sprzedałem po ok. 47,50 zł i nie żałuję, teraz przyglądam się pod kątem zakupu dwóm gigantom bankowym PKO BP i Pekao SA, które są warte grosze i pewnie je kupię za jakiś czas, żeby za dwa - trzy lata sprzedać ze 100% zyskiem, ja zawsze kupuję dobre spółki na długi termin Livechata trzymałem prawie 3 lata, wcześniej m.in. PZU przez rok od kwoty 25 zł/akcja do prawie 40 zł :)
>
> Co do LVC to tak jak pisałem, dobre fundamenty, silny dolar i dobre produkty, które w przyszłości jak ludzkość upora się z wirusem na pewno spólce dadzą świetlaną przyszłośc, ponadto przypominam że sam tutaj pisałem na temat Livechata zawsze dobrze, ale ważne żeby nie zakochiwać się w posiadanych akacjach na całe życie, tylko na nich zarabiać spore pieniądze :)
> Ponadto w kryzysie który będzie za chwilę lepiej mieć w portfelu duże i silne spółki, przynajmniej wg mnie, ja pamiętam jeszcze kryzys z 2008 - 2009 roku i ile potem można było zarobić na przecenionych blue chipach.
>
> Pozdrawiam inwestorów :)
>
dla mnie Buffet to kolega ekspert i olaboga innych ników nie sparwdzam bo szkoda mi czasu i do nich nawiązywałem , dobrze sprzedałeś ok jak tylko uważam że spólka jest grana pod dane w kwietniiu ja tymczasem zastanawiałem się nad peko BP ale wybrałem ccc i już go nie mam i imoge czekać na lvc na 40 zanim dojdzie do 59 a potem mogę se kupić coś z wig 20 co ma mocne nogi na kryzys jak bedzie dobra cena , dla mnie póki $ silny na spadkach może dobierać lvc , więc jak se rośnie ciesze michę jak się zwala na dołkach mam otwarty worek a wydaje mi się że umiem dobrze kupić i sprzedać .