Pewnie, teraz są spore wahania, więc można ładnie zarobić, na szybkich ruchach, ja na AT nie specjalnie nie znam generalnie stosuję tylko RSI ale to głównie po to żeby tanio wejść, potem już trzymam akcje żeby zarobić, sprzedaję głównie jak widzę inną tanią okazję a RSI sugeruje mi że trzymane akcje są drogie. Po drodze biorę dywidendy bo kupuję tylko fundamentalnie mocne spółki dywidendowe, tylko z WIG 20 i mWiG40, jak spada to uśredniam i tak od lat i jakoś to działa :)
Livechat w każdym razie jest znakomita spółką i niewykluczone że go jeszcze kupię, ale na razie raczej Pekao SA lub BP, może ewentualnie PZU bo mają C/Z w okolicach 6 a są na tyle silne że na kryzys myślę że się znakomicie sprawdzą, jak i na początek następnej hossy.
Pozdrawiam.