W mojej ocenie banki spadną jeszcze bardzo bo:
1) Stopy w dół czyli mniejsze zyski
2) Zyski w dół bo kredyty odroczone i rośnie koszt pieniądza
3) Zyski w dół przez bankructwa i odpisy za nimi idące
4) Nie będzie w PL jak USA zgody na ratowanie banków jak wpadną w tarapaty
5) Po kryzysie banki nie będą silniejsze a tylko/aż co najwyżej przetrwają