Dnia 2020-07-09 o godz. 17:06 ~xyz napisał(a):
> I w tym własnie rzecz, dobrze ze w końcu to przyznałeś.
> Piszesz to dla własnej korzyści a nie dlatego ze tak własnie jest.
> Dlatego nikt nie traktuje na poważnie twoich opini na tema jak zachowa sie kurs.
> Jest tez jedna i pozytywna strona tych dywagacji.
> Dzieki temu cos sie na forum dzieje i czasem trafi sie cos mądrego do poczytania
ale co miałem nie przyznać , przecież jesteśmy tu dla zarabiania kasy, ja tylko podpowiadam wam w miarę moje wiedzy kiedy warto kupić a kiedy sprzedać możecie zarabiać ze mną lub tracić beze mnie. A na czym myślisz polega inwestowania na podstawie obserwacji portfeli innych osób w róznych portalach. Sprzedałem bo uznałem że pora na ewakuację przynjamniej na jakiś czas i dałem temu wyraz na forum. Przeciez nie jestem idiotą z mojej wiedzy korzystam w pierwszej kolejności ja potem dzielę się z nia z innymi . Nie powiem kiedy i w jakim miejscu kupić i czy w ogóle bo pierw musze kupić sam to chyba jasne . ale jakbyś miał pojecie o AT i słuchał mądrzejszych to za 79 mogłeś się bezpiecznie ewakuować , ale ty witałeś sie ze 100 . Powiem tylko tyle silne wsparcie w okolicach 65 jak to pęknie to znaczy że lvc przestało rosnąć fundamentalnie
w głebokim powarzaniu mam kto i jak traktuje moje wpisy ważne że mam racje a ponadto kasa misiu kasa
ji