Dnia 2020-07-09 o godz. 12:30 ~tabuse napisał(a):
> hahahahaha
> czy ty, pionku gieldowy probujesz mnie obrazic, niezawodna strategia: "chyba Ty"?!
> as w rekawie kazdego "prawnika":)
>
> wakacje w szkole, to widze duzo masz czasu na forum, ale musisz znalezc sobie innego kolege ktory, bedzie z toba omawial kazdy ruch kursu w gore i w dol.
>
> dorosnij, wytrzyj mleko pod nosem... chyba ze to nie mleko
rusz gówno to zaczyna śmierdzieć