Dnia 2020-07-09 o godz. 13:59 ~Luk napisał(a):
> no wlasnie niewiele ale wiadomo ja juz jestem stracony. ale to chyba tez nie mowi zbyt dobrze o ‚nauczycielu’ ale tu sie nie ludze w wyciagniecie jakichkolwiek wnioskow. trzymaj sie cieplo
luk myślałem że przeciagnąlem Cie na mój to rozumowania a Ty znowu mi robisz zawód , masz racje zawsze to wina nauczyciela tak mówi dyrektor jednej ze szkól mój znajomy po zebraniach z rodzicami , innej przesłanki słąbych ocen włąsnych dzieci rodzice nie dopuszczają