Dnia 2020-07-09 o godz. 15:28 ~xyz napisał(a):
> ty nikogo nie strzyzesz to ciebie strzyga.
> Osobiscie watpie zebys odnosił jakiekolwiek sukcesy na giełdzie, jesli juz to tylko przez przypadek.
> (nie)zwyczajnie naganiasz na kierunek na który ci pasuje i bredzisz jak w chorobie psychicznej.
a to to ciekawe tak się składa że sprzedaję zawsze drożej jak kupiłem perpetum moblie wymyślełś tworzysz inna matematykę? kapitał, płynie na gpw tak jak w życiu od głupszych do mądrzejszych ja uważam śie za mądzrzejszego co wynika z mojego pit 8c
a tak na marginesie odsyłam ciebie do moich postów z przed dwóch lat jest data wpisu a potem kurs wszytko do weryfikacjji
Ponadto czy sądzisz że takimi infantylnymi większości osobnikami na tym forum ( oczywiście nie wszystkimi) męczył bym się za darmo ?