tak z ciekawosci: bedziesz zaraz plakal ze ty tylko o RSI a Cie tu zaczepiaja? 20+ doswiadczenia (kolo 50tki?), szczytnie podkreslane: mecenas, kilkadziesiat (kilkaset?) tys czystego zysku z wylapanych gorkow i dolkow co miesiac, a w necie prowokator i trol jakich malo. ktos Ci niezle interfejs ludzki skopal... wspolczuc tylko tym co musza w ‚realu’ na codzien obcowac bo nie ludze sie ze to taka tylko przykrywka w necie.
i nie sil sie, to ze leszcze itd to ja wiem, wiec nie ma co sie wdawac w dyskusje. ale jest przynajmniej wesolo.