Ale wy wszyscy jesteście naiwni. Niektórzy widzieli 100mln z tantiem w tym roku. Kiedy SE podało że jest 3mln unikalnych graczy, to już było widać że szału nie ma. Wielu graczy mając gamepassa sobie zagrało parę minut a to kasy nie przyniosło. Jak się doda sporo zwrotów z uwagi na problemy, gry rozdawane za pół darmo ze sprzętem to może się okazać że "kasowych" graczy może jest 2mln. Ilu z nich kupi DLC?
I jeszcze jedno - to że była duża redukcja to nic nie znaczy. Wiele osób wiedząc że będzie redukcja składa zlecenie na 10x więcej niż planuje kupić. A fundusze które "są zapakowane"? Przecież oni biorą wszystkie IPO. Rzadko zwracają uwagę na wycenę. Który to chciał się zakładać że kurs nie spadnie pod 50? Z notarialną umową.