Nisko, co nie znaczy, ze jeszcze nie zejdą. Ja tam dzisiaj wszedlem małym pakietem po dluzszej nieobecności. Teraz się cieszę, ze nie zostałem z papierem, a handlowalem na kazdym poziomie, począwszy od 80zl (bilans jakies 6% na minusie, gdybym został byloby - 30%). Czy odbije, licze ze tak ale mogę sie przeliczyć