Teraz mam okazję dobierać po niższych cenach do końca 2022 i zebrać plony w 2025 lub 2026.
Ej bez jajeczek 2 kolejne gry w tym jedna z ich prawami w 2024r. - czytaj 2023r. się zacznie gonitwa jakby nie było OUT mimo braku zwrotu w kwartale debiutowym i tak pokazał wejście smoka a giera jest kozacka. A rok 2026r ich własne IP to wisienka.
W między czasie osobiście wierze ze przy DLC te 3 mln zadowolonych graczy i te 1,5 mln nie zadowolonych skomlących jadących po grze , którzy skończyli grę chętnie wrócą i namówią innych nawet ci od nie lubię. I stanie się życie.
A co dalej w bliższym horyzoncie to zalezy co Gruby zrobi a zrobi co zechce w końcu tu 4 mln szt się obraca.