Nie sądzę gra nie przekroczyła progu tantiem ale pewnie było blisko jeśli wodzu do ostatniego dnia zwlekał i twierdzi ze tez jest lekko zaskoczony.
ps. A ja twierdze ze jeśli wylało się szambo, SE ma dogaduje warranty po 50pln , instytucje mają w pytę papiera po 50pln branego w ciemno kiedy OUT był niczym to przy tak niskim FF jeszcze cuda można zdziałać. Jakby nie było to dalej prężnie rozwijający się zespół z grami AAA - duzo tego nie ma na GPW a walorka w obrocie tez nie dużo i łatwo nad nim zapanować/sterować.