Jestem też ciekaw mobilizacji funduszy, dziś było widać automaty odpalone. Pytanie czy nie wykorzystają sytuacji i puszcza kurs niżej jeszcze i tam wejdą jeszcze mocniej. Tak czy siak S.W juz myśli jakie informacje puścić w rynek by pracownicy którzy wykupili akcje po 46 bodajże nie patrzyli na niego na stołówce z chęcią uduszenia.