Trochę szok fakt. Tego to się nie spodziewałem. Kto był to pamięta jak kupiłem po 68 i sprzedałem po 62 z bólem. Teraz to się okazuje że zrobiłem świetny interes. Zostało mi trochę wtedy, ale teraz.to już nie ma zlituj . Biorę 3x co mam . Obym nie żałował. Bez sl. Najwyżej zrobię na pcf optymalizację i będę liczył na nie wiem co w sumie...