Tylko mądry inaczej ignoruje wyniki za 3Q w bomi.
A kurs nie szoruje po dnie.... Dopiero szuka dna. ;-D
Działalnośc spółki została przemeblowana?
Niby jak? we franczyzę? i co dalej?...
I czemu rynek nie kupuje tej bomiprzyszłości?...
Czemu obroty nie rosna po tym szorującym kursie niby po dnie?
W złotówkach kurs to juz był.
I to se jeszcze długo ne vrati... ;-D
O ile w ogóle...
Niemożliwe?... Zobaczymy... ;-D
Na razie - kierunek 0,16...