zobaczcie info na BIOERGu :D
ERG sprzedał akcje po złotówce i teraz pewnie kupią sobie dwa razy tyle akcji ERGa :D
cwaniury :)
http://www.parkiet.com/artykul/8,1156714-BIOERG-SPOLKA-AKCYJNA---Zawiadomienie-o-zejsciu-ponizej-50---udzialow-oraz-o-zmianie-dotychczas-posiadanego-udzialu-ponad-33---ogolnej-liczby-glosow-o-co-najmniej-1---ogolnej-liczby-glosow-w-spolce-BIOERG-S-A-.html