...i przygotujcie się gamonie, że jak tak dalej pod dyktando skupowaczy pójdzie to ERG ani chybi zaplanowaną cenę wykupu, czyli 40 gr osiągnie...i ciekawe....czy poniżej niej zejdzie!!!!
Tutaj strzelać nie będę Powiem na pewniaka na pewno NIE!!!! :-) Ale cyrk i włosów na łbach pustych wyrywanie. A te akcje jakże tanie!!!??
Sam bym na maksa za tyle nabywać chciał, gdybym wcześniej taką strategię inwestowania przewidział i zaplanował!! :-))))