Dnia 2011-12-27 o godz. 23:57 ~marek napisał(a):
> cały czas pisałeś że będzie b.dobrze -dziś zmieniasz
> śpiewkę/tylko barany grają a ty inwestujesz/i wg.ciebie to
> takie ilości akcji wyrzucają spietrani a wg .niedługo wraz
> ze spółdzielnią będziesz należał do spietranych.wiesz że to
> akcja zorganizowana i ty bierzesz w tym udział.
Marek ...wszystko to nieprawda, kalumnie i oszczerstwa pod moim adresem są full nieuzasadnione! Nigdy nikogo w kanał nie wpuszczałem, nigdy do absurdalnych inwestycji nie namawiałem. Nie cierpię jedynie alergicznie graczy wd...czy i to tylko tyle! Zejdźcie ze mnie a zainteresujcie się czymś bardziej sensownym!!!