Miałem się obudzić w innej Polsce, a tu zonk!!!
Ruch Palikota- chce mi się wyć! Jak widzę to otoczenie Palikota, to wstyd mi tak samo jak za Tymińskiego...
Najlepiej żyło się za PiS!
Szkoda, kolejne cztery lata w plecy.
Frustracja panie...frustracja! Zostaw tych co ich widać nic nie rusza i nie tykaj!!