Czy się żalę ? czy się chwalę ? :))))
Nie trzeba dużej inteligencji żeby poradzić sobie z tymi pytaniami :)))))
Średnia cena kupionych akcji - 3,95 :)
Spodziewam się dywidendy :))
I wzrostu ceny co najmniej do 6 złotych :)))
Razem jakieś 60% zysku :))))
Po prostu, lubię powiedzieć później " A nie mówiłem, leszczyki " :)))