Chcesz sie bawić w kto kogo mocniej powyzywa? myslisz, ze nie potrafiłbym ci się zrewanzować na tym poziomie? mógłbym. Ale nie chcę. Bo po co?
Widziałem przytoczone przez ciebie transakcje.
Tyle że skoro juz je przywołujesz, to spójrz na wszystkie w dzisiejszej sesji i popatrza na wykres dzienny.
Zgadzamy się w jednym - kurs jest ustawiany.
Ale juz rożnimy sie w tym, jak jest kurs ustawiany, bo wątpię, bys zgodził się z moją interpretacją, ze kurs jest ustawiany pod dalsze sypanie.
gdyby bowiem ktoś chciał akumulować walor, to z łatwoscią zbiłby kurs i zbierałby duuuuużo nizej.
A obecne gierki pokazują, ze ktoś usiłnie broni poziomu 3,89.
Broni go, bo poniżej jest juz zerowy popyt i przebicie tego poziomu większym wolumenem sprowadzi kurs na poziomy 2,xx.
Co wciąż nie jest wykluczone.
A obecne zabawy z kursem, paradoksalnie, ten moment tylko przyspieszają.