To ty nie opanowałes sztuki czytania ze zrozumieniem.
Napisałem wyraźnie: kogo?
Myślałem, że zrozumiesz sens tego pytania, ale widać było za trudne.
Więc napiszę wprost: kogo na forum obchodzi, co ty robisz lub zamierzasz robić?
Żalisz się, czy chwalisz?
Wciąż agresywnie odreagowujesz tu swoje frustracje i wpisaujesz te infantylne teksty, a potem sam śmiejesz się z własnych dowcipów. Dorośnij wreszcie.