Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I po ptokach ...

Zgłoś do moderatora
starkdevil: " ci koledzy z forum starka to zwykłe burki,które g.wno wiedzą-na pewno nie są tu po to żeby kogoś ostrzec-tylko sami chcą dobrze zarobić !"

No i sam widzisz, warto obrażać innych?
A takie krótkie podbitki mogą sugerować, że znajomi królika mogą wiedzieć o zbliżającej się rejestracji/asymilacji i usiłują korzystnie sprzedać posiadane papiery. Dla kogoś kto obejmował po 3 gr sprzedaż nawet po 4 gr to zysk 33%. Nieźle jak na niecały rok.
Być może podobna sytuacja była na ATE, krótka podbitka i dzień później info o rejestracji przez sąd podwyższenia kapitału.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.