Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I po ptokach ...

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy jedna czy więcej ale wciągnięcie 16 mln trwało max 5 minut chyba - patrzyłem na notowania akurat. No ale za 0,06 już nikt na poważnie nie chciał się brać więc pojawiło się znowu z 2 mln na 0,05 i tak już zostało. Dzisiaj wiadomo dostawili na 0,05 - 5 mln a na 0,04 zamiast 12 mln jak wczoraj też 7 mln. No i najgorsze jeszcze te widły tylko na 0,04 to ciężko bez większego zaangażowania coś ruszyć. Bo 1000 na K na 0,05 na pewno nie otworzy.

Al zagrywka była wczoraj celowa na 0,05 stało 16 mln a zobaczcie dzisiaj tylko 5 - czyli około 10 ktoś wystawił i wciągał swoje przy okazji części się pozbywając.

No ale myślę że może coś w przyszłym tygodniu jeszcze drgnie - kończą się jazdy na wielu groszówkach więc może tu. :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.