Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I po ptokach ...

Zgłoś do moderatora
To słabo coś czytałeś.Tak na marginesie -starkdev jest na nevc ,a informacje na nevc są na ostatnim miejscu -po czasie.Obecnie jest spychane 325 milionów akcji a to masz -poczytaj -wejdz w akcjonariat i masz tylko nadal wzmiankę o podziale starych akcji tj.225 milionów akcji.Natomiast zejdz niżej w emsje i poza 225 milionami akcji masz emisję bez prawa poboru 100 milionów akcji z 28.06.2010 r po dopuszczeniu do obiegu masz teraz te 100 milionów akcji spychane jak i pozostałe 225 milionów-jednym słowem masz wciskane po 0,04 i 0,05 - 325 milionów akcji. Po nakarmieniu leszczy tymi 325 milionami akcji dowiesz się wtedy w czerwcu o mega emisji bez prawa poboru.A jak się dowiesz o tej mega emisji w starkdev -to zapytaj się w elkopie akcjonariuszy jak się dowiedzieli o mega emisjach poniżej ceny nominalnej -elkop ma 35 milionów akcji o nominale 0,50 a kurs celowo zbili bo masz już 2 emisje na 33 miliony akcji po cenie 0,38 i ile poniżej ceny nominalnej( 4 miliony zł prowizji fon i atlantis) i następne ma być 42 milionów akcji i napewno z takim samym przekrętem- i tak masz elkop ma 35 milionów akcji a bez prawa poboru wydają sobie 200% nowych akcji tj.75 milionów -jakie tempo było powiadomienia akcjonariuszy na elkopie-tydzień?,tak tydzień i to po zbiciu do ceny 0,37 poniżej nominału.Myślę że na starkdev o miliardzie akcji bez prawa poboru dowiesz się również dopiero przy kursie 0,02 i nie martw się tempo jest dobre doczekasz się i to szybciej niż myślisz .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.